Usług co niemiara,
jest z czego wybierać.

Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem i narzędziami których nie zawahamy się użyć.

Od 990 zł

Strony i sklepy internetowe WordPress

Prowadzimy kompleksowe wdrożenia stron i sklepów internetowych na platformie WordPress, obecnie najbardziej popularnym oprogramowaniu zarządzania treścią (CMS). Zajmujemy się każdym etapem wdrożenia WordPress zaczynając od pozyskania wymagań (Discovery Stage) aż po uruchomienie produkcyjne.

Dowiedz się więcej ⟶

Darmowa usługa

Migracja do Pixelama

Przeniesiemy całą Twoja witrynę opartą o WordPress na Twój nowy, Turbo szybki serwer. Ty się relaksujesz, albo zajmujesz czymkolwiek chcesz, bo kopiowaniem plików zajmujemy się my. Nasza ekipa przeniesie stronę i zamelduje, że wszystko jest gotowe. Za darmo.

Przenieś się do Pixelama ⟶

Od 1290 zł

Wdrożenia ShopGold

ShopGold to szybko rozwijający się, nowoczesny system sklepowy stający się bezpośrednią konkurencją dla Magento 2 i WooCommerce. Wraz z wdrożeniem ShopGold otrzymasz wszystkie narzędzia do efektywnej sprzedaży i zarządzania produktami w jednym miejscu. Otwarte oprogramowanie ShopGold daje komfort wyboru możliwości przy realizacji Twoich założeń.

Zapytaj o ofertę ⟶

Od 190 zł/mc

Obsługa stron WordPress

Oferujemy opiekę techniczną nad Twoja witryną opartą o CMS WordPress. To wygodny pakiet w ramach którego monitorujemy stan i dostępność Twojej witryny, wykonujemy skany antywirusowe, raporty szybkości, aktualizacje systemu WordPress i zainstalowanych wtyczek.

Zapytaj o ofertę ⟶

Od 1290 zł

Obsługa sklepów WooCommerce i ShopGold

Aby sklep mógł efektywnie funkcjonować na dynamicznie zmieniającym się rynku e-commerce konieczne jest stałe wsparcie administracyjne i programistyczne przy obsłudze i rozwoju sklepów. Pixelama zapewnia stałą pomoc z określonym czasem reakcji.

Zapytaj o ofertę ⟶

Potężne technologie

Od 49 zł/mc

Turbo Hosting dla WordPress

Hosting Turbo jest zoptymalizowany pod kątem współpracy z WordPress’em. Twoja strona będzie hostowana na superszybkich serwerach, zbudowanych przy użyciu najnowszej technologii sprzętowej, opartej na protokole NVMe, pamięci masowej opartej na dyskach SSD, cache Redis i ochronie przed atakami DDOS. Innymi słowy – Twoja nowa strona internetowa oparta o Word Press jest przerażająco szybka.

Dowiedz się więcej ⟶

Od 390 zł

Integracje WordPress

Integracje WordPress pozwalają nie tylko rozszerzyć możliwości Twojej witryny, ale również zapewnić znaczącą automatykę. Najpopularniejsze, to integracje z Allegro, kurierem DPD, UPS i paczkomatami, ale również bramkami płatności typu PayU lub hurtowniami Dropshipping.

Zapytaj o ofertę ⟶

Od 750 zł/mc 690 zł/mc

Prowadzenie
Social Media

✅ Stworzymy dla Ciebie strategię dostosowaną do Twojej marki i celów biznesowych.
✅ Zapewnimy regularne, atrakcyjne i wysokiej jakości treści, które zachwycą Twoją społeczność.
✅ Zajmiemy się zarządzaniem Twoim kontem, odpowiadając na komentarze i wiadomości oraz utrzymując aktywność online.

Aktywuj Social Media Pixelama ⟶

Inne usługi

Check Optymalizacja SEO

Optymalizacji witryny pod kątem wyszukiwarek i pozycjonowania.

Check Audyt użyteczności strony (UX)

Audyt użyteczności strony to weryfikacja błędów UX w serwisie internetowym, których istnieje wpływa na obniżenie Twoich wyników biznesowych.

Check Przyspieszenie WordPress

Przeprowadzimy audyt Twojej witryny WordPress i sklepu WooCommerce pod kątem szybkości ładowania i wdrożymy działania optymalizacyjne.

Check Outsorcing – Grafik komputerowy

W ramach tego modelu współpracy Klient ma możliwość wynajęcia grafika komputerowego, który będzie profesjonalnie realizować konkretny projekt.

Przejdźmy do działania

Powiedz jak możemy pomóc Ci rozwinąć skrzydła.