O nas

Tworzymy zespół, który będzie strategicznym partnerem dla Twojej firmy.

Rozwiń swój biznes
z nami

Zostańmy partnerami

Jako zespół projektantów z wieloletnim doświadczeniem w branży projektowania graficznego, każdego dnia wspieramy firmy naszych partnerów biznesowych w tworzeniu, rozwijaniu i optymalizacji ich celów i projektów.

Wdrażamy rozwiązania Web i E-commerce, dla WordPress, WooCommerce i ShopGold, integrujemy systemy, projektujemy i hostujemy. Stawiamy na jakość, solidność i kulturę odpowiedzialności w pracy. Zbudowaliśmy zwinny zespół, który realizuje najbardziej wymagające projekty.

Co zyskujesz?

Dedykowany specjalista do Twoich projektów

Oczędność czasu i pieniędzy, to my dowozimy rozwiązania

Skupienia się na swojej podstawowej działalności

Elastyczność i skalowalność współpracy z naszym zespołem

Dostęp do najnowszych rozwiązań i trendów

Zmniejszenie ryzyka przy skalowaniu zatrudnienia

Wieloletnie doświadczenie w branży

Od ponad 8 lat tworzymy, pomagamy we wdrażaniu i rozwijamy, aplikacj, witryny i sklepy internetowe naszych klientów. Posiadamy zespół projektantów gotowy do wsparcia Twojej firmy. Nasze realizacje ciszą się wysoką skutecznością.

Dobieramy odpowiednie rozwiązania

Posiadamy szerokie zaplecze softwareowe. Badamy potrzeby, analizujemy, a następnie na podstawie doświadczenia, dobieramy odpowiednie narzędzia do konkretnego projektu, lub do potrzeb Twojego zespołu.

Budujemy, wdrażamy i zarządzamy

Uczestniczymy w każdym etapie budowania i rozwijania aplikacji, stron i sklepów. Zależy nam na długofalowej współpracy, dlatego przygotowując ofertę, wychodzimy naprzeciw krótko i długoterminowym celom klienta.

Przejdźmy do działania

Powiedz jak możemy pomóc Ci rozwinąć skrzydła.