Wyróżnione realizacje

Poznaj wybrane realizacje dla polskich marek, firm działających lokalnie jak i e-commerce.

Zbliżenie, abstrakcyjny widok na architekturę.

MTA Smart System

Stomatologia wciąż kojarzy się z bólem i strachem. Problemem, który musieliśmy rozwiązać, było przedstawienie produktu o wizualnie niejednoznacznym przeznaczeniu, w atrakcyjny, prosty i zrozumiały dla każdego sposób. Aby uniknąć złych skojarzeń i jednocześnie wywołać odprężające, przyjemne doznania, wybraliśmy światło jasne i wyraziste niebieskie barwy symbolizujące czystość, lekkość i technologię.

Obejrzyj realizację na YouTube ↗

MTA Smart System

Cele i wyzwania

Stomatologia wciąż kojarzy się z bólem i strachem. Problemem, który musieliśmy rozwiązać, było przedstawienie produktu o wizualnie niejednoznacznym przeznaczeniu, w atrakcyjny, prosty i zrozumiały dla każdego sposób. Aby uniknąć złych skojarzeń i jednocześnie wywołać odprężające, przyjemne doznania, wybraliśmy światło jasne i wyraziste niebieskie barwy symbolizujące czystość, lekkość i technologię. Ostatecznie cel został osiągnięty.

Powstały piękne wizualizacje i animacje zmieniające oblicze pracy dentysty, prosty i jednocześnie atrakcyjny, intuicyjny projekt strony internetowej, prezentującej zestaw szkoleniowy MTA Smart System. – Nie bój się dentystów! 🙂

Design

Zestaw MTA Smart System Training jest odpowiedzią na potrzeby stomatologów z
całego świata. Jest to zestaw treningowy składający się z repliki ludzkiego
zęba wraz z rzeczywistą strukturą kanałów korzeniowych.

MTA Mobile Design
MTA Zestaw
Strona internetowa i modele 3D zestawu zębów do ćwiczeń w opracowaniu kanałów korzeniowych.
MTA Zęby
MTA Pudełka

BTR Pen

Cele i wyzwania

Oprócz ogólnego CX dla produktu mieliśmy wielką przyjemność tworzyć modele 3D, animacje oraz zaprojektować landing page oparty o WordPress dla produktu BTR Pen. Tak szeroki zakres obowiązków był nie lada wyzwaniem, ale też wspaniałą przygodą!​​​​​​​

Design

Narzędzie zapewnia kompleksowe rozwiązanie problemu złamanych narzędzi endodontycznych. Każda część zestawu została starannie przemyślana i wykonana z najwyższej jakości materiałów.

BTR Webdesign
MTA Zęby
MTA Pudełka

Przejdźmy do działania.

Napisz lub zadzwoń do nas, jesteśmy do dyspozycji.